Ege Smart Home

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Özellikleri

Akıllı Ev ÖzellikleriAkıllı ev sistemler, aydınlatma, ısıtma, güvenlik ve ev aletlerinin yönetilmesini sağlayan otomasyon sistemlerdir. Akıllı ev teknolojisinde kurulan sistem akıllı cep telefonu ya da tablet gibi cihazlarınıza bağlanarak evde veya evden çok uzakta iken sistemi yönetebilmenizi sağlar. Akıllı ev özellikleri gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni imkânlar ile gelişiyor. Akıllı ev uygulamaları siz evde yokken bile evinizi yönetebilmenizi sağlıyor. Bu teknoloji ile hayatınız daha güvenli, konforlu ve tasarruflu hale geliyor. Akıllı evler üstün bir güvenlik sağlıyor. Kurulan otomasyon sistemde kullanılan yüz tanıma teknolojisi ile eviniz çevresinde görülen bir yabancı olduğunda anında akıllı cep telefonunuza haber veriliyor. Böylece hırsızlık gibi risk faktörlerine karşı canınız ve malınız korunma altına alınıyor.

pexels-nadin-sh-16451357
man-using-tablet-his-smart-home

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri zamanlayıcı sistemler ve tetikleyici sistemler olarak kurulur. Zamanlayıcı sistemler evinizde yapılmasını istediğiniz olayları otomatik olarak gerçekleştirir. Örneğin gün içerisinde istediğiniz saatte camlarınızı açıp evinizi havalandırıp tekrar kapatır. Ya da bahçe aydınlatmanızı istediğiniz zaman açar ve kapatır. Tetikleyici faktörler ise bir şarta bağlı otomatik çalışan ve akıllı telefonunuzdan yapacağınız işlem ile çalışabilen sistemlerdir. Örneğin kapı açıldığında ışık otomatik yanar ve ev içerisinde hareketlilik olmadığında kendisi kapanır. Ya da ev ve garaj kapınız sizi gördüğünde otomatik olarak açılarak hayatınızı kolaylaştırır. Akıllı ev özellikleri daha birçok işlemi otomatik olarak yapabilmenizi sağlayan bir sistemi sizlere sunar.

Akıllı Ev Sisteminin Avantajları

Akıllı ev sisteminin en büyük avantajlarından biri üstün bir güvenlik sağlamasıdır. Evinizde hırsızlığa, yangına ve birçok riske karşı koruma sağlanır. Akıllı evde kurulan sistem en küçük bir tehlikeyi bile size haber vererek uyarır. Akıllı ev sistemi ısıtma ve aydınlatma sistemini istediğiniz zaman açıp kapatma şansı sunarak büyük bir tasarruf sağlamanıza olanak tanır. Siz evde yokken ısınma ve aydınlatma sisteminin açık kalma riski olmadığından enerji tasarrufu sağlanır. Akıllı ev sistemi evinize gelmeden önce ısıtma sistemini çalıştırmanızı, kahvenizin hazırlanmasını sağlamanızı veya müziğinizi açabilmenizi sağlayarak harika bir konfor olanağı sunar. Akıllı ev sistemleri ile hayatınız daha güvenli ve konforlu hale gelir. Bu teknoloji ile daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

man-holding-smartphone-with-home-automation-app
479555

Akıllı Ev Sistemleri Hizmeti

En yeni teknolojiyi kullanarak en mükemmel akıllı ev sistemleri kuran firmamız, kusursuz çalışmaları ile sizlere akıllı ev teknolojisini sunar. Yılların verdiği tecrübe ve eğitimli teknik kadromuz ile evlerinize akıllı ev sistemleri kuruyoruz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile bütçenizi sarsmadan akıllı ev teknolojisine sahip olabilirsiniz. Eviniz kurduğumuz akıllı ev özellikleri teknolojinin en son imkanlarını kullanarak üstün sistemler ile oluşturulur. Daha huzurlu ve mutlu bir yaşam için akıllı ev teknolojinden faydalanmak isterseniz firmamızdan en iyi akıllı ev sistemi hizmetini alabilirsiniz.

Projenizde birlikte çalışalım.